Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi PC config milyen...

Pinázó kérdése:

Az alábbi PC config milyen játékokra alkalmas? Továbbá, mennyi lenne a max ár, amiért el lehetne adni? A többi lent.

Figyelt kérdés

Gépház: Sharkoon fekete, az elején neonokkal.

Proci.: Pentium(R) Dual Core CPU E5500 2x 2.83Ghz

Ram: 2x 2gb DDR3 Kingmax 1600Mhz

Videokártya: AMD Radeon HD 5570 1gb(de 2815mb-t ir a win.) GDDR3


Élményindex: (Sorrendben történően irtam le.)

6,3

6,3

6,8

6,8

5,9


Na tehát, ez milyen játékok futtatására lenne képes?



2015. nov. 9. 06:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Régebbi játékok elmennek rajta low-med-en, de az újabbakkal ez esélytelen.
2015. nov. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi az, amit fejleszteni kellene benne? Amivel, illetve eddik amikkel teszteltem játékokat rajta, azok közepes/magas grafikán futottak, kivéve a watch dogs volt az, amelyik közepes-alacsony grafikával ment. Mit vegyek előbb? Processzort,Videokártyát,SSD-t?
2015. nov. 9. 06:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez attól függ milyen felbontáson játszol és hogy mennyi a kereted rá? Ha van rá pénz , akkor én eladnám 25-30 ezer ft-ért , tennék hozzá és másikat építenék, hiszen ez a chipset már nagyon elavult , ahogy a vga is.

Ha kevesebb a ráfordítható pénz, akkor először egy új vga-t vennék bele , utána az alaplapba rakható legerősebb procit , bár ehhez tudni kéne az alaplapod pontos típusát , aztán később +4 gb ramot bele. Alaplapod , tápod milyen?

2015. nov. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A táp az egy 520wattos táp, a márkát nemtudom.

Az alaplap egy asus p5p43td alaplap. Annyit tudok, hogy 16gb ram fér bele maximum. Ezt a lapot 22k-ért vettem. Még annyit kérdeznék, hogy ez a vga a jobb, ami most a gépben van, vagy egy Nvidia Geforce GT 220 1GB DDR2? Köszi.

2015. nov. 9. 16:05
 5/5 gixerk6 válasza:
Ajánlom számodra a PH-t ott pontosan beárrazzák neked.De szerintem 40k plafon..(lehet hogy tuloztam :) )
2015. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!