Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Németország letöltés?

Németország letöltés?

Figyelt kérdés
Kint vagyok Németben kb 2 hónapja, de nem merek letölteni ncore-ról, egyáltalán lehet letölteni vagy tényleg büntetik idekint? A telefonom internetét használom és azt mutatja hogy Magyarországon tartózkodom pedig Lahr-ban vagyok.

2018. júl. 1. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Úgy tudom hogy Németben Büntetik a Torrentet, mert azt letöltöd és vissza töltöd a torrentett....
2018. júl. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Németországban nem büntetik a torrentet.Csak a fizetős,szerzői jogdíjas tartalmak illegális letöltését és megosztását.
2018. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Németországban (sem) büntetik a torrentezést, ellenben büntetik a jogvédett tartalmak illegális megosztását.

Ha torrentezel, automatikusan seedelsz is, vagyis megosztasz. Ha mindezt jogszerűtlenül teszed (nincs engedélyed a szerzőtől az adott tartalom terjesztésére), akkor könnyen bejátszik a bünti.

Viszont mivel ezt nem a titkosrendőrség meg a Stasi, de még csak nem is a netszolgáltató ellenőrzi, hanem direkt erre szakosodott ügyvédi irodák oly módon, hogy felcsatlakoznak torrentre és keresik a német IP-címeket a megosztók között, ezért ha VPN-t használsz, elvileg nem lehet gond. Továbbá az nCore és hasonló zárt közösségek esetén sem, hiszen ahhoz nem férnek hozzá - egyelőre.

2018. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rip Internet, holnap v Holnapután lesz a szavazás, ezt szerintem elvesztettük ezt is, hogy miért? olvassátok el... [link] [link] [link]
2018. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
2018. júl. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!