Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Németországban mi van az...

Németországban mi van az ncore-al, tényleg tilos bármit letölteni? Nincs titkosítva a felhasználó vagy ilyesmi? Annyit láthatnak, hogy xy ip címen volt mondjuk 10GB letöltés, azt tudják, hogy az egy játék volt például és behajtják?

Figyelt kérdés
Régebbi kérdésekben látom, hogy itt nagyon figyelik az ilyet és már egy albumért jár akár az 1000 eurós csekk. Többen írták, hogy seed szervert kell bérelni meg mittudomén, de egyszerű felhasználó nem ért ilyenhez. Ti hogy oldjátok meg ezeket?

2017. máj. 9. 15:20
 1/3 Derwer ***** válasza:

Seed szerver, vagy VPN szerver ami eltudja rejteni a dolgokat és igen, tényleg büntetnek. (tudtommal inkább multimédiás tartalomért)


Vannak VPN képes routerek is, és akkor nem kliensenként kell mahinálni hanem minden forgalmat el lehet küldeni más helyre, titkosítva.

2017. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ti hogy oldjátok meg ezeket?"


Nem szoktam jogvédett tartalmat torrentezni. Mióta én is digitális tartalmat hozok létre főállásban (szoftverfejlesztő vagyok), át tudom érezni, hogy milyen az, amikor ellopják azt, amin rengeteget dolgoztál, és belőle várod a jövedelmed.


Ha szükségem van valamire, akkor megveszem. Nem egy nagy összeg egy Netflix, Spotify előfizetés, ha pedig játékról van szó, akkor Steam-en amúgy is jobb szolgáltatást kapok, mintha letölteném törten.

2017. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel az nCore egy zárt közösség, a Németországban ezzel foglalkozó cég egyáltalán nem látja, mit csinálsz.


Amúgyis azt töltesz le amit akarsz, onnan ahonnan akarod, nem érdekel senkit.


Az egyetlen, amiért megpróbálhatnak megvágni, az a megosztás. Ha torrenten megosztasz (tehát seedelsz), és ezt nyilvánosan teszed, nem olyan zárt hálózaton, mint pl. az nCore, akkor jó eséllyel megtalálnak, feltéve, hogy valami aktuális tartalomról van szó. A Szomszédok vagy a Best of Pokolgép nem érdekel senkit.

2017. máj. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!