Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifin keresztül érem el a...

Wifin keresztül érem el a hálózatom. Szeretnék egy plusz Wifit csatlakoztatni a PC-hez, hogy a helyiségben a vezeték nélkül tovább osszam a netem. Hogy lehet ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 2. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem világos a kérdés, pedig többször elolvastam.
2018. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van egy PC, amihez egy USB Wifi Stick-en kapom a netet. Ezt úgy, hogy maga a stick közelebb van téve a fizikailag elérhetetlen (emeleten lévő) Wifi routerhez.

Van egy plusz Wifi routerem, hogy tudnám azt net szórásra használni a földszinti szobában, hogy erősebb legyen minden eszköznek a net. Remélem így már sokat segítettem.

2018. júl. 4. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem.


Erre két dolgot kivitelezhetsz.

(Ha támogatja a másik routered ezeket a módokat)


1. Repeater mód.

Kiterjeszted a meglévő Wifi hálózatod, ugyanazt a jelet szórja majd mint a másik, klónozza.

Tapasztalataim alapján én ezt nem javaslom.

Feleződik a sávszélesség, instabil, beállítása körülményes és nem is mindig működik jól.


2.

Wireless Access Point.


Húzz egy vezetéket a routertől az emeletre, arra kötöd rá a másik routert access pointként.

Lesz egy teljesen új wifi csatlakozási pontod, másik jelszóval,így lesz bőven jelerősséged az emeleten is.0

Ezt javaslom.

Stabil, egyszerű beállítani, nincs sávszélesség csökkenés.


(3. Szerelj plusz antennát a meglévő routerre ha lehet)

(4. Cserélj routert ami az emeletre is jól szórja a jelet)

2018. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(Most látom hogy az emeleten van a wifi, értelemszerűen akkor a földszintre kábelezz)
2018. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!