Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megoldani a...

Csicsky kérdése:

Hogyan tudom megoldani a Facebook-kal kapcsolatos alábbi kérdést?

Figyelt kérdés

Saját készítésű videókat szándékozok feltenni a YouTube-ra és ezekhez háttérzenét (hang effektusokat) a Facebook által felkínált szabadon hozzáférhető és felhasználható gyűjteményből szeretnék válogatni:

[link]

[link]

A problémám az, hogy ezzel kapcsolatban a Facebook-nak van egy megkötése (idézek a Hanggyűjtemény használati feltételeiből):

…továbbá az audiotartalmak kizárólag abból a célból használhatók fel, hogy a Facebook-platformon létrehozott, feltöltött és közzétett videókban alkalmazzák őket (ideértve a harmadik fél webhelyén elhelyezett, de a Facebook-platformra mutató hivatkozásokon keresztül elérhető videókat is).

Most akkor ezt hogyan oldom meg, ha a videómat a YouTube-ra teszem fel? A video elérését lehetővé tevő YouTube linket teszem fel a Facebook-ra? Ha igen, akkor a Facebook-on belül konkrétan hová, hol van ez a platform, ahol elhelyezem a linket?

Egyenesen a Facebook-ra nem tehetem fel a videót, mert tudtommal ott csak kis képfelbontással lenne elérhető, én meg Full HD minőségben szándékozom felrakni, és mindenképpen szeretném, ha a YouTube-n is elérhető lenne, nem csak a Facebook-on.

Mi a megoldás?



2018. júl. 5. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem pedig ne tedd ilyen bonyolultá.

keress rá a youtubon neked tetsző zenékre.

Keresgélhetsz neten bárhol, hogy milyen zenét tölhetsz fel és melyiket tiltja a hivatalos kiadó.

De már egyre több kiadó engedélyezi, hogy a zenéit feltöltsd youtubra.


Szóval legegyszerűbb, ha keresel zenéket, és ha azt látod, hogy azt mások magánszemélyek is feltöltötték akkor azt te is alá tudod tenni a videódnak.


Néha nagy ritkán előfordul olyan, hogy azt a videót vagy zenét bizonyos országokban nem engedélyezik.

2018. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy a YouTube-n is vannak elérhető audiotartalmak, amik szabadon felhasználhatók, de ha nem háttérzenéről van szó, hanem hangeffektusokról, akkor már nehezebb megtalálni a megfelelőt. Ilyenkor jobb, ha minél nagyobb a választék, amiből lehet válogatni, így aztán nagyon jól jönne a Facebook kínálata.
2018. júl. 5. 15:46
 3/7 Bandu108 válasza:

Képernyőfelvétellel nem próbálkoztál ?


Felveszed a videót a Facebook zenével amit kiválasztottál erre a Screen Recorder alkalmazást használnám (ez az app azért jó mer az egész magyar csak be kell állítani alkalmazás beállításai között és mer nincs benne reklám).Ezután pedig át kell konvertálni erre az MP3 Video Converter alkalmazást használnám ( ez már angol! kicsi reklám van benne de nem sok). Kicsit időigényes tudom de tudok neked jó zenéket adni ezt privibe megbeszélhetjük.


LINKEK


MP3 Video Converter:

[link]


Screen Recorder:

[link]

2018. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A problémám nem a háttérzene/hangeffektusok felhasználásával van, vagyis hogy azzal, hogy hogyan tegyem rá ezeket a videóra, hanem azzal, hogy ha a videót aztán nem a Facebook-ra akarom feltenni, hanem a YouTube-ra, akkor a Facebook eztet levetetheti velem, mert a Facebook-on nem elérhető ez a videó. Nekem az kell bebiztosítani, hogy a videó a Facebook-on is elérhető legyen, mert a Facebook ezt a feltételt szabja az általa felkínált háttérzene és hangeffektusok felhasználása esetén. A kérdésem az, hogy a YouTube-ra feltett videónak hogyan oldom meg a Facebook-on való elérhetőségét. A Facebook használati feltételeinek akarok megfelelni a YouTube-ra feltett videóval, de nem tudom, hogy ezt hogyan kell megoldani.
2018. júl. 14. 22:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jol ertem a Facebook licensz szerint azokat a hanghatasokat a facebookra toltheted fel, ezt linkelheted/beagyazhatod a sajat oldaladra. Teljesen ingyenes hangokat hasznalj.


Egyebkent facebookon is kene lennie hd-nak...

2018. júl. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A Facebook teljesen ingyen adja a hangokat. Az egyik kérdésem az, hogy a videót, amiben ezeket a hangokat felhasználtam, hová tegyem a Facebook-on belül.

Továbbá az is érdekelne, hogy ha ezt a videót aztán fel szeretném tenni a YouTube-ra, akkor felteszem a YouTube-ra és a videó YouTube-os linkjét meg a Facebookra teszem valahová? Ha igen, akkor hová? Vagy a Facebook-ra is felteszem egyúttal a videót és a Facebook-os linkjét meg a YouTube-os videóhoz mellékelem a leírásban?

2018. júl. 29. 15:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyen bonyolult dolgokkal, ha az egyszerű szövegértés sem megy. Az 5-ös válaszoló írta jól: nem akárhová feltöltött videót kell belinkelni facebookon, hanem facebookon közzétett videót linkelhetsz saját weboldaladra.
2018. nov. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!