Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem egy USB-s wifit, mert...

Zolee0212 kérdése:

Vettem egy USB-s wifit, mert az alaplapomon bedöglött az ethernet csatlakozó, de ezzel a wifivel 150+ a pingem, és a letöltési sebességem 50kb, valamint 1.5mb netet képes fogadni, semmit se tudok letölteni a böngésző is lassú. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:

jobban jártál volna egy háló kártyával, gondolom egy Slot pci-e csak van benne. pár Ft lett volna csak.


Ezzel viszont nem tudsz mit tenni.

2018. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy jobb lett volna azzal, de a vastag vidókártyám miatt nem tudom beletenni, valamint a másik slotba meg a kábelek miatt nem tudtam volna beletenni.
2018. júl. 5. 16:19
 3/7 anonim ***** válasza:
vegyél egy LAN karit inkább és rendezgesd úgy a kábeleket, hogy beférjen
2018. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tipusa?
2018. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
TP-Link TL-WN722N
2018. júl. 5. 18:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Folyamatosan ugrál a net, valamikor tölt szépen, valamikor lemegy 50kb-ra, vagy 0-ra és ilyenkor elmegy a net, majd visszajön
2018. júl. 5. 18:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Vidd vissza a boltba, és kérd vissza az árát,

Vegyél belőle egy PCI-os Wi-Fi kártyát, és próbáld meg elrendezni a kábeleket jobban.

2018. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!