Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szakad meg mindig a...

Zolee0212 kérdése:

Miért szakad meg mindig a netem? Pl. Játék közbe egy 5perc után elmegy a wifi, net és utána egyből jön visszafele, mintha újraindítaná valaki. Letöltés közbe is ez szokott lenni, valamikor tölt jól, aztán elmegy a net és visszajön.

Figyelt kérdés
Olyat is szokott csinálni, hogy töltök valamit és ugrál folyamatosan a letöltési seb. valamikor maxon, valamikor 50kb-on tölt. PC-mbe tp-link-es wifi van, hálókártyát nem tudok bele rakni, mert nem fér el, valami az ethernet csatalkozó bedöglött. Segítsetek!
2018. júl. 5. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem bírja a terhelést, nekem is ez volt.

szolgáltatót váltottam, 3x olcsóbb és 100x gyorsabb :)

potom 7-8e ft votl a számlám 10mb-s netért, ami azt csinálta, mint neked, mellékesen csak 3mb/s-val működött.

váltottam, most 3000ft-ért van 1000mb/s és 650mb/s-el megy.

(speedtest adat)

2018. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Router hibára gondolok.
2018. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Válts szolgáltatót. Lehet abban a körzetben nem bírja a terhelést a hálózat, ami a szolgáltató dolga lenne hogy ha elégedett ügyfeleket akar akkor fejlessze olyanra hogy ne legyen ezzel probléma.
2018. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Sokan mondják a szolgáltatót, hogy rossz, váltani fogok. Köszi.
2018. júl. 6. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!