Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Visszanézhető? Messenger

Visszanézhető? Messenger

Figyelt kérdés

Messenger-Titkosított üzenetváltás


Esetleg rendőrségen elő tudják szedni valahogy utólag az itt történt beszélgetéseket? Ugye ez az a funkció mikor a beállított időn belül eltűnik minden üzenet és amennyire utána olvastam, maga a Messenger sem tárolja ezeket. Nekem pont az volna a cél, hogy visszanyomozható legyen, de nincs rá sok esély igaz?



2018. júl. 5. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bármi visszanyomozható. Ha a hatóságok megkeresik a a facebook-ot, hogy adja ki az adatokat akkor elvileg ki kéne adni. Mondjuk egy külföldi cégtől kikérni az adatokat érdekes menet lehet. Nem egy egyszerű dolog az ilyen például az eltérő jogszabályok miatt.
2018. júl. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy vissza, de igen nagy indok kell h foglalkozzanak vele
2018. júl. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen. Az én pitiáner ügyem meg nem akkora horderejű
2018. júl. 6. 02:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. júl. 6. 02:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Legbiztonságosabb, ha írsz saját magadnak egy egyszerű csevegő platformot, vagy egy programozó pár nap alatt elkészíteni neked.

Ott már te vagy a főnök.

2018. júl. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!