Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti milyen felhő szolgáltatást...

Ti milyen felhő szolgáltatást használtok?

Figyelt kérdés
Rengeteg képem, és videóm van sok évre visszamenőleg, amiket lemezen, vagy pendrive on tartok.Próbáltam már a play áruházban lévő ingyenes alkalmazásokat,de nekem olyan kell, ahova mappánként tudom feltölteni a képeket,és ott tudom megnyitni, vagy mappánként letölteni.

2018. júl. 7. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
google drive
2018. júl. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Google drive(ok),

anno mega (50gb),illetve Degoo(de ott x idő után törlődik az inaktiv fiók,anno 100gb volt)

2018. júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Microsoft Onedrive. Ha 1 TiB egységre számolsz akkor a Google Drive évi 43 ezer forint, a Onedrive évi 21 ezer + jár hozzá Office 365.
2018. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi a cuccod.
2018. júl. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ár érték arányban a onedrive valóban korrekt, de ha otthon vagy egy kicsit az informatikában akkor be tudnál állítani magadnak egy NAS-t. Én használtan vettem 8ezerért egy Zyxel Nsa320-as nas-t, 2 lemezes, raktam bele 2x1tb-os hdd-t, raidbe kötöttem, regisztráltam a noip.com-ra és a routeremen meg kinatoltam a nast. Így most van egy személyes felhőm amin azt tárolok amit szeretnék, ezen szoktam torrentezni is(transmission) aminek az elérését szintén kinatoltam szóval ha melóba eszembe jut hogy ha hazaérek jó lenne megnézni egy filmet akkor el is tudom indítani a letöltést. És itt jön egy fontos dolog, azt tárolok a nason amit szeretnék. A google drive pl előszeretettel töröl mindent aminél csak gyanú van hogy jogvédett. Ha veszel egy játékot arról hivatalosan készíthetsz saját részre 1 db biztonsági másolatot, na de ezt felhőszolgáltatásban nem tárolhatod. Ellenben a saját privát felhődet te tartod kordában, senki nem szól bele.
2018. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én sem használok felhőt. Több TB-nyi anyag tárolására nagyon drága. RAID vinyó meg egy külső. Ez megvan 60.000Ft-ból. Ennyit két év alatt kifizetsz felhőre és ahogy írták, sosem tudhatod mi lesz a cuccaiddal a szerzői jogok miatt, plusz én nem tölteném fel sehova a saját videóimat, mert nem bízom tengerentúli meg egyéb sosem látott szervertermekben...
2018. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
FeherSrác;ha nincs gépem,csak telefonom,hogy használom a vinyót?!😕
2018. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor marad a méregdrága felhő...
2018. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De én mondjuk a saját képeim és videóim nem merném csak a telefonon tartani.
2018. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sd kártya csak 32 giga... Amit a teló is bír.

.mp4 tömőrités,800 pixeleseknél kissebb.

Amúgy igen,driveon van biztonságból a videoim...

De ha nincs net...

2018. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!