Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A "mestemobile" oldal mennyire...

A "mestemobile" oldal mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

2018. júl. 7. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Olyan oldal nincs...


A bestemobile meg egy külföldi cég, külföldi székhellyel. Biztos nem rendelnék onnan telefont...

2018. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az,félre írtam...


De elolvastam hogy hogy működik és az volt oda írva hogy magyar cég,és Mo.-n belül ingyenes a szállítás,és 7 napon belül max megérkezik...


De miért kell vámot fizetni?

2018. júl. 7. 17:24
 3/9 A kérdező kommentje:
*De miért...kell vámot fizetni?
2018. júl. 7. 17:26
 4/9 anonim ***** válasza:

A VÁM-ot nem olvastam. EU-n belül nem kell.

Ennyire magyar a cég:

"Személyes átvételei lehetőség (egyeztetés után): GTB Exoress sro , Komarno, Ekeltrarenska cesta 1, Gate 2"

El kell érte menned Szlovákiába...

2018. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De biztosan szállítják házhoz is,nem??


De mindegy megbízható amúgy?

2018. júl. 7. 18:10
 6/9 anonim válasza:

Gondolom azóta már vettél telefont, de biztosan vannak még hozzád hasonlóak akik nem mernek rendelni tőlük.


Valóban külföldi székhellyel rendelkeznek, így olcsóbban tudják adni a termékeket az áfa miatt. Én egy elég drága telefont vettem náluk, még az árukeresőn is 20.000 Ft-tal volt olcsóbb a mobil, mint a második legolcsóbb helyen. Folyamatosan kedvesen megírt üzenetekkel tájékoztatnak a rendelés/szállítás menetéről, minden lépésükről tájékoztatnak. A szállítás kicsit tovább tart, mint más helyen, nekem 4 munkanapon belül jött meg. Nagyon jó árakon dolgoznak, szerintem nyugodtan rendeljen tőlük bárki. Bár nekem nem volt ilyen gondom, tudtommal a garanciás dolgokat is normálisan intézik, ha netán baj lenne.

2019. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A cég időközben megszűnt. A kontaktok elérhetetlenné váltak. Már több, mint 60 károsult, több millió forint úszik, nem kapja vissza senki a pénzét, és árut sem kap senki. Tucatjával mennek a rendőrségi feljelentések. Hamarosan nagyon bajban lesz a tulajdonos, mert már kezdenek az emberek szervezkeni, hogy lemennek, és leverik rajta, úgy, hogy a helyében biztosan utalnék, mint a kisangyal, de hát majd ő tudja.
2019. júl. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nagy mázlim volt... talán az utolsók között kaptam meg a készüléket áprilisban. Hibátlan LG V-40.ThinQ Nem tudom a korrekt kiszállítás beetetés volt, vagy a krach üzletpolitikai hiba...
2019. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2019. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!