Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ti kinek a story-ja...

Facebookon ti kinek a story-jait nézitek meg?

Figyelt kérdés

Végigpörgetitek az összeset, vagy csak azoknak a storyjára kattintotok rá, akiké érdekelnek is? Tekintsünk el attól, mikor véletlen kattintasz rá (pl. nekem volt, hogy a sajátomnál néztem, hogy kik látták, és véletlen nem léptem ki, és automatikusan továbbment a következőre), csak a direkt rákattintás érdekel.

Köszi



2018. júl. 9. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ezer ismerősöm, úgyhogy csak napi 2-3 sztorit szokott kidobni. Hát, ha gyakran nézem a Messengert, átpörgetem őket, de nem éri meg. Legalább vicceset raknának ki az emberek.
2018. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert nekem az 1500 meg a 200 ismerősös ismerőseim (ez jól hangzott) között is vannak, akik egy-két alakalomtól eltekintve szinte mindig megnézik, amiket kirakok. (Néhány hetente 1-1 story, nem napi 10).
2018. júl. 9. 18:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg úgy általánosságban vannak fix emberek, akik szinte mindig megnézik a storyjaimat. Ezért érdekelne minél több ember válasza, hogy ha az átlagot nézem, őket érdekli, hogy mit rakok ki, vagy csak mindent végigpörgetnek...
2018. júl. 9. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Látják, ha megnézem??😂😂 Én ezt nem tudtam, mivel nem szoktam ilyeneket kitenni. Viszont mindig végignézem az összeset, akkor is, ha nem érdekel az illető :D

Most tuti azt hiszi néhány ember, hogy mennyire érdekel, mert mindig nézem őt XD

2018. júl. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!