Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » SPORTFOGADÓK! Honnan merítetek...

SPORTFOGADÓK! Honnan merítetek ötletet, hol nézitek meg mik mondanak "profik"? Ilyesmire gondolok mint a tippster vagy a facebookon található oldalak.

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 02:12
 1/3 anonim válasza:
Sokszor csk jön az ötlet h mire lehetne rakni és gyakran bejön a megérzés.. de vannak olyan tippek amit az ember megkérdez megrakás elött másoktól h jobban érezze magát h nem hülyeség amit rakni akar.!
2013. márc. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én még nem mondanám magamat profinak, inkább csak simán hozzáértőnek, túl vagyok a bűvös 1 éven és most már nem állok kukán egy tipp előtt ha elém rakják. Sajnos még nem adatott meg, hogy a neten fogadjak mivel a szüleim nem engednék és nincs bankszámlám, így maradt a készpénzes megoldás, a TippMix. Mindig 2 napi meccseket nézek, összeszedem a 1,3 alatti meccseket, átnézem az előző meccseiket és a tabellákat az eredmények.com oldalon, utána felmegyek a soccerfame.hu-ra és ott is leellenőrzöm, mivel ott van egy grafikon ami az alapján változik, hogy ki mit tippel, több százan szoktak tippelni így látható a különbség, ezen kívül ahogy te is írtad a tippsteren is megveszek minden tippet azokról a meccsekről amik érdekelnek és a facebook oldalak is nagy szerepet játszanak, amiket én szoktam nézni az: Bet Hunter, Dave Tips, és van egy oldal Tippmix Vadász, ott több elemző is van de csak egy valaki van aki jó (DR) viszont ő nagyon ritkán írja ki a tippjeit. Remélem segítettem :D
2013. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja és 16/F.
2013. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!