Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Igaz az, hogy ha nagyok sok...

Igaz az, hogy ha nagyok sok embert tiltok le Facebookon, akkor előbb-utóbb letiltja a profilom?

Figyelt kérdés
Körülbelül 40 ember van nálam letiltva különböző okok miatt. Lehet belőle valami baj számomra? Vagy egyáltalán nincs limit?

2018. júl. 15. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Marhaság. A letiltás saját magadnak szól, senki másnak nem származik belőle semmi következménye.
2018. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Most azért feloldottam úgy kb. 20 embert egymás után, ez se gond akkor, ugye?:)
2018. júl. 15. 19:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A rendszer azt érzékeli visszaélésnek és gyanús tevékenységnek, ha rövid időn belül túl sok azonos műveletet végzel (komment, like, megosztás, stb...). Engem múlt héten azért tiltott le, mert ~200 profilt megnyitottam fél órán belül, majd fel is függesztette a profilok megtekintését 2 órára - nyilván mert robottevékenységnek hitte.
2018. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oh, értem. Ilyenről még nem hallottam, hogy profilok megtekintését letiltja :O De ha már kb. 5 perc telt el a feloldások óta, és nem történt semmi, akkor ezután sem fog már,nem?
2018. júl. 15. 20:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt olyan, hogy írni akartam kommentet egy YT videóhoz, de mire megnyomtam az entert már törölték a videót, ezért a google gyanús tevékenységnek érzékelte és tiltották a YT videók feltöltésem 3 hónapra. próbáltam kimagyarázni magam, de nem sikerült :(
2018. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jézusom, egy ekkora oldal hogy nem érzékelheti, hogy ez nem spam, hanem véletlen?:( Nagyon sajnálom :(
2018. júl. 15. 21:04
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként most már eléggé bánom, hogy feloldottam ezeket az embereket, mert nagyon idegesítőek (2 már be is jelölt újra, nem tudom hogy vették észre hogy feloldottam őket), de gondolom akkor ha megint letiltanám őket azt is ilyen robotos tevékenységnek érzékelné ahogy mondtátok :((
2018. júl. 15. 21:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem érzékeli gyanus tevékenységnek, letilthatod őket a feloldás után 48 óra elteltével.
2018. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszi:) Akkor sem, ha mind a 20 embert visszatiltom?
2018. júl. 16. 13:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor sem
2018. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!