Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Drive, Google Fotók,...

Google Drive, Google Fotók, MEGA nz, letörli a feltöltött zenéket filmeket képeket szoftvereket?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam hogy letörlik előbb utóbb. Ez igaz?

Vagy higgyék neki:

[link]

[link]

[link]



2018. júl. 19. 23:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nekem évek óta van kb 15-20gb lossless formátumban feltöltött zene a google driveomban.
2018. júl. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem osztod meg nyilvánosan akkor szerintem nem.
2018. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

már megint a "jajj letörlik az illegálisan feltöltött filmjeimet a felhőtárhelyről/videómegosztókról, jajj most mi lesz, itt a világvége, megyek VHS-kazit venni, meg megjavíttatni a Millenium hifimet..."-jellegű hiszti.


Többször elmondtuk már:

* Igen, az összes felhőtárhely-szolgáltató, videómegosztó-portál ha szerzői joggal védett művek illegális feltöltését tapasztalja a rendszerében, megvan a (teljesen jogos!!!) joga rá, hogy törölje azt, illetőleg felfüggeszthesse a notórius felhaszbálók fiókjait

* A nagyobb szolgáltatóknak van már arra rendszerük - lásd például Youtube ID - hogy a feltöltött tartalmakat kielemezzék és szerzői jog által védett tartalom illegális feltöltése esetén letiltsák a feltöltött tartalmat. De ezek általában utólagosan ellenőriznek.

* A "lebukási faktor" inkább a megosztásban rejlik: ha publikussá teszed az anyagot, akkor könyebben felfedezik a bejelentés(ek) alapján.

* Ha annyira tartasz attól, hogy szerzői jog megsértése miatt letörlik az illegálisan feltöltött anyagaidat, akkor titkosítsd és anonimizáld őket:

- [link]

- [link]

- [link]

satöbbi...

* De ha annyira tartasz attól, hogy megszűnnek/feltörik/megsemmisülnek a felhőtárhelyek, akkor használj merevlemezeket - akár RAID1-be kötve, akár NAS-ban, akár külső USB-re köthető meghajtóként, több példányban, több helyen, többször ellenőrizve az integritásukat.

2018. júl. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek ne higgyek a tévésnek, hogy nem törlik le?


Az mikkor mondták hogy a youtube le tiltsa a videót, én adtol privátba nézhetem és le is tölthetem.

Ez szerintem tiszta hülyeség, én már annyi filmet feltöltöttem youtube-ra és le is tiltották, hogy én semmit se tudtam vele kezdeni.

2018. júl. 20. 09:30
 5/13 A kérdező kommentje:

Kinek van fent filmek stb régóta?

Kinek törölt már le?

2018. júl. 20. 11:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem, 2015.óta van fent pár filmem, és még mindig nem törölték le... de privátban van....
2018. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bakker de akkor oldjak mar meg, h minden tartalom elerheto legyen legalisan az egesz vilagon. Megy folyton az okoskodas, h lehetetlenitsek el az illegalis ill szerzoi jogokat serto tartalmakat, de a sok tojasfeju megoldason nem gondolkozik csak betiltana mindent
2018. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Bakker de akkor oldjak mar meg, h minden tartalom elerheto legyen legalisan az egesz vilagon. "

"Bakker" erre vannak szolgáltatások - Spotify, Deezer, Last.fm, Google Play, Bandcamp Hulu, Netflix, Steam, Origin, uPlay, Amazon Video, TVGo, UPC Videotár, DIGI Online, mindiGO TV,... Ja, hogy némelyikért fizetni kell? Hát ez van, nincs ingyenebéd...

2018. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

# 8 Persze, ott is letörlik a filmeket zenéket, nem fogják ott neked tárolni őrökre tartalmakat, kell a hely másnak.

Ezért kell nekünk tárolni.

2018. júl. 20. 19:02
 10/13 anonim ***** válasza:
8# Mivel engem nem érdekelnek ilyen fajta videók,sem zene és hasonló nem bánnám. Ha így több pénz folyna be a játékfejlesztőknek, kiadóknak ..... akkor ELVILEG olcsóbban adhatnák el a termékeiket( játékszoftver,zene album,film..). Ilyen esetben támogatom.
2018. júl. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!