Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok sorozatbaráton...

Carsonatorforever kérdése:

Miért nem tudok sorozatbaráton meghívót küldeni?

Figyelt kérdés

Amikor rámegyek arra a linkre, hogy "Meghívó", a meghívó küldése alatt ezt írja ki:

"Jelenleg elérhető meghívóid száma: 0 darab" más opció pedig nincs az oldalon. Valaki tudja esetleg, hogy ezt hogyan lehet megoldani?


(Már jó pár hónapja használom a sorozatbarátot, és egyszer sem küldtem még meghívót)



2018. júl. 28. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy ideig kikapcsolták ezt a funkciót, de itt a válasz miért, [link]
2018. júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondja már meg nekem valaki, hogy egy "csak" online videonéző oldalon mégis hogy lehet megsérteni a szabályokat meg visszaélni velük? Túl sok videót nézni tilos? Vagy akkor nem kap elég reklámbevételt az oldalt és inkább lekorlátozza a felhasználókat hogy optimális bevételt csináljanak? Elképzelni sem tudom hogy mi ebben a trükk (bár beleolvastam a linkelt fórumba, nem világos miért gond a fiókmegosztás: kétszer annyi néző = kétszer annyi kattintás), és hogy miért van ennyi (állítás szerint akár százezer) felhasználó aki a legigénytelenebb online nézési formát kedveli, mikor millió reklámot nézetnek meg vele.
2018. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Sok vírus, malwer, bányászik a gépekkel, rossz minőség, néha meg akad a film.


Inkább használjon mindenki zárt torrent oldalakat ncore majomparadet stb.

2018. júl. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!