Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ma vettünk egy új routert és...

Ma vettünk egy új routert és jól írom be a jelszót de csak annyit ír hogy mentve. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jól írom be a jelszót, de csak annyit ír hogy mentve, és nem tudom mit csináljak..
2018. júl. 28. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem bunkózni akarok, de van valahol egy felhasználói kézikönyv!
2018. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt is átnéztem. És ha kérhetem olyanok írjak akik segíteni is akarnak :) köszönöm!
2018. júl. 28. 20:47
 3/7 P.O.C. ***** válasza:

Jó lenne már a találós kérdések, meg barkóbák helyett normálisan, részletesen kifejteni a problémát. (Router típus, internet szolgáltató, modem típus (ha van), stb..) De úgy látszik ez a varázsa ennek az oldalnak, hogy minden információért könyörögni kell.


Gondolom a tolóddal cs*.szteted, az írja ki hogy mentve.

Először is lehetőleg vezetékes kapcsolaton keresztül számítógéppel be kell állítani rajta az internet kapcsolatot és a Wi-Fi -t. Egyéb infó hiányában én is azt mondom hogy lásd kézikönyv.

2018. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Ne privátba!


"Szia.Digi szolgáltató, és a router tenda N300 router. Minden telefon ami itthon van rátudott csatlakozni csak az enyém nem."


Először is nem tudom miért jó az embereknek a legganébb kínai hulladék márkákat megvenni, mert a szomszédnál barátnál már látott egyet működni, vagy mert az eladó ezt ajánlotta, mert ebből tudtak jó sokat garasokért felvásárolni. De mindegy, nem az én dolgom.


Ha az a teló más hálózatokkal jól működik, akkor esetleg érdemes csatornát váltani a routeren.

2018. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
megoldottam már!
2018. júl. 28. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
gratula
2018. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 P.O.C. ***** válasza:

Ja. És ilyenkor az a szokás nálunk, hogy tilos leírni azt hogy hogyan sikerült, mert különben a végén még más is tanulna belőle, aki rátalál e-kérdésre.

Szóval gratula, ez is pipa. Big lájk! :)

2018. júl. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!