Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy működnek ezek a gift...

Hogy működnek ezek a gift kártyák amiket boltba lehet venni hogy felhasználjam az adott oldalra?

Figyelt kérdés

Most Austriába egy rokonomnál és ott voltam egy olyan boltba ahol (számítástechnika) teljes polc sorok voltak tele különböző gift kártyákkal rajatuk egy összeggel. És útána néztem a dolognak akkor ezek a kártyák úgy müködnek mint egy mobilos egyenleg feltöltő kártya csak itt nem egy szolgáltató kapja a pénzt meg a rajta lévő kód aktiválsá után hanem a google play vagy amazon (ezeket nézegettem)


Akkor most ha veszek majd egy kártyát pl 50 dolcsiért akkor lessz egy ha google playes akkor egy google play-s kártyám rajta 50 dollár egyenleggel amit bármikor bármire be válthatok playbe igaz (persze kereten belül) igaz?


Jah és ha be váltom valamire a kódot playbe (ha már a playről dumálok ) ami nincs annyi értékü mint a kártya akkor azt úgye máskor is felhasználhatom a rajta maradt pénzt?


2018. júl. 28. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:
A kártyákról nem vehető le részletekben az összeg. Ha van egy 50 dolláros kártya, akkor a beaktivált kód 50 dollárt ad a fiókodhoz, és onnantól kezdve az a kód többet nem használható fel sehol. Hogy a már fiókodon lévő egyenlegből mikor mennyit költesz el már nincs feltételekhez kötve.
2018. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!