Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell Facebookon felolda...

Hogyan kell Facebookon feloldani az üzenet küldésének tiltását?

Figyelt kérdés

Helo.

Tudom valószínüleg rossz kategória, de remélhetőleg itt többen elolvassák.

Szóval olyan problémám van, hogy anno beállítottam facen, hogy aki nem ismerős az semmiképp ne tudjon nekem üzenetet küldeni. Tehát ez nem egy szimpla ember letiltása volt, vagy többé, így senkitől nem fogadok üzenetet addig ameddig nem jelöl be én pedig azt meg nem erősítem. Addig nem tud velem kapcsolatba lépni.

VISZONT. Most ezt szeretném visszavonni. Csak baromira nem találom hol lehet ezt a tiltást kikapcsolni, hogy újra tudjon nekem akárki üzenetet küldeni. Már minden adatvédelmi beállítást átnéztem, gépen, telefonon, a messenger alkalmazást is, de nem találtam semmit. Lehet csak én vagyok béna.

Szóval kérdés~ ha valaki tudja, hogy lehet ezt a tiltást megszüntetni/feloldani az megírná nekem?

Előre is kösz.



2018. júl. 29. 20:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!