Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Felfüggesztették a fiókom,...

Felfüggesztették a fiókom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, be akartam jelentkezni pinterest fiókomba, de csak egy hibaüzenetet kaptam, miszerint a fiókomat felfüggesztették és, hogy küldtek e-mailt ami alapján fellebezhetek, és abban benne van az is, hogy miért függesztettek fel. Nos én nem kaptam semmilyen e-mailt, és soha nem raktam ki egy képet sem, csak arra használtam, h már eleve kint lévő pineket mentettem el. Nagyon sokmindenem ott volt pinteresten és rengeteget foglalkoztam vele... Abban szeretnék segítséget kérni, h van-e valami megoldás arra, hogy visszakapjam a fiókom, az összes pinnel együtt, vagy ezt felejtsem el. Ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszönném :)

2018. júl. 29. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg írj az adminoknak az üggyel kapcsolatban.
2018. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, már irtam, de arra még nem kaptam választ, és szerintem nem is fogok egyhamar legalábbis...
2018. júl. 30. 00:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak ők tudnak bármit is tenni az ügy érdekében. Nézd át a postafiókodat, hátha egy másik mappában landolt az a bizonyos levél.
2018. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. Én sem kaptam e-mailt.
2018. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 vargavirag0930 válasza:
Ugyanez történt nálam is, a hibaüzenetben van egy link, azon keresztül írtam nekik, akkor megjött az e-mail is, aztán rákérdeztem, hogy hogyan kaphatom vissza a fiókom, erre pedig még csak egy automatikus visszaigazoló üzenet érkezett, hogy valaki majd hamarosan válaszol... azóta semmi fejlemény :(
2018. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Pontosan ugyanez van velem is! Felfüggesztették az oldalam és kaptam a hibaüzenetet miszerint kapok emailt, amiben benne van hogy vegyem kézbe. De nem kaptam semmit, tényleg minden mappámat megnéztem. Írtam nekik üzenetet de csak egy automatikus választ kaptam amiben elküldték a linket amin leírnak mindent arról, hogy miért függeszthetnek fel. Szóval ki vagyok borulva most ezen. Nagyon imádtam az alkalmazást, nap mint nap használtam, rengeteg táblám, képem volt, mind szép, rendezett. Erre egyik nap már nem tudok belépni.
2018. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem is felfüggesztettek. Pontos indoklást soha nem adtak csak, hogy szabályt szegtem. Állítólag egy nem nyilvános mappában tároltam olyan képet amelynek szexuális tartalma volt. Csináltam egy új regisztrációt és onnantól a kifogásolható képeket a telefonra mentem.
2018. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mindenkinek a válaszát köszönöm, és annyit tudok tanácsolni, h a hibaüzebetben ugye van egy link, amire ha ramentek a pinterest oldalára dob titeket ahol egy legördülő menüből ki lehet választani h mi a problémátok. Én valami olyasmit választottam h fiok ujraaktiválása, és leirtam mellé h mi a problémám(magyarul, szval nem tudom mennyiz értettek belőle) arra jött egy automatikus majd egy másik e-mail. A másikban leirták hogy hol tudom ujraaktiválni a fiokom ha elfelejtettem a jelszot stb.... Erre válaszoltam, h a problémám az h felfuggesztettek. És tegnap este jött egy olyan email amiben szulo email cimet kérték, mert az volt a probléma, h nem szereztem meg az engedélyt. Ez nem tudom muködik-e mindenkinél, de azért érdemes megprobálni😊 Remélem tudzam segiteni, illetve bocsánat a helyesírásért😅
2018. aug. 5. 05:33
 9/10 Tücy válasza:
Gondolom ez valószínű a májusban bejött GDPR miatt történhetett ez ilyen tömegesen, csak hát aki nincsen benne fogalma sincsen róla mivel jár ez! De hozzá kell tegyem nagyon is helyesen jártak el, igaz az én lányom is így járt sajnos, de nem hibáztatom Őket, csak egy törvényt követnek.
2018. aug. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is felfüggesztették avval az indokkal ,hogy megsértettem valami irány elveket. Állítólag kaptam emailt de nem kaptam semmit. Nagyon szerettem jó lenne vissza kapni. Próbáltam hiba üzenetet írni de a Vezeték nevemet nem fogadja el de minden más oké. Én is gondoltam ,hogy valami köze van a GDPR -ral. Azóta sikerült megoldani? Nem szeretném ha elvesznének a pinjeim és a tábláim.
2018. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!