Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetet lehet csak beköttetni?

Internetet lehet csak beköttetni?

Figyelt kérdés
Nem rég költöztem be egy albérletbe, és még nincsen internet és TV a házba. Most szeretnék majd elmenni egy szolgáltatóhoz, és az a kérdésem hogy olyat lehet, hogy CSAK internetet szeretnék beköttetni? Esetleg még rákérdezek hogy TV csomagból milyenek vannak. Mert igazából van olyan ami 120 csatornás, de azt én nem használnám ki +tv-t se nagyon kapcsolok be. Amit esetleg megnéznék tv-n azt letöltöm úgyis laptopon, és vagy azon vagy pendrive és akkor tv-n is tudom nézni. Szóval nekem csak internet kellene. Bőven elég lenne az nekem. Csak.nem tudom hogy van e ilyen csomag? Holnap mennék majd. A Digit ajánlották nekem.

2018. júl. 30. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

De sokszor a szolgáltatók (Digi is) "nagy" csomagban adják elég kedvezményesen, hogyha 3-at választasz: internet+tv+telefon.

Nálunk is ez van a Digitől, olyan 4800Ft/h-ot fizetünk 1000mb/s netért, 100+ csatorna, a szerződésben pedig benne van a vezetékes telefon, de az nincs bekötve.

Szerintem teljesen korrekt az ár.


Egyébként nagyon terület függő, hogy épp milyen szolgáltató mennyire van kiépítve az adott térségben. Mindenképp ott lakókat kell kérdezgetni, nekik mi hogyan vált be.

2018. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!