Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baj a paypal-nál?

Nokia 4ever kérdése:

Mi lehet a baj a paypal-nál?

Figyelt kérdés
A napokban vettem egy cuccot jófogásról. Megegyeztünk az eladóval, hogy PayPlon fizetek. Nem egy kis összegről van szó. Jó én elutaltam a pénzt ő meg is kapta de azt mondja, hogy nem tud hozzáférni ahhoz a pénzhez amit küldtem neki. Se vásárolni nem tud vele se átküldeni a saját bankszámlájára. Mi a teendő? A válaszokat és a segítségeket előre is köszönöm.

2018. aug. 2. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A paypal az eladónál 30 napig visszatartja pénzt, hogy meggyőződjön arról, hogy a vásárlónak nincs panasza, és nem fog panasszal élni a Resolution centerbe. Nem szokás elolvasni a felhasználási feltételeket?
2018. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kamuzik... PayPal pont pénzügyre van fejlesztve ha valami bajod van a moderátorok rendezik...

Hozzáfér csak kamuzik hogy több pénzt adj neki...

Úgyhogy ha nagy összegről van szó ne utalj vagy 6x szer és ezért érdemes kézpénzel fizetni... Személyesen mondta vagy valami üzenetes szerveren??

2018. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 Én személy szerint elolvastam viszont mivel nem napi szinten használom én is elfelejthetem. De azért köszönöm.
2018. aug. 2. 17:57
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 E-mail-en beszéltem az úriemberrel. És Ő mondta, hogy nem tud hozzáférni semmilyen formában.
2018. aug. 2. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!