Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek érdemes új Youtube...

Szerintetek érdemes új Youtube csatornát kezdeni?

Figyelt kérdés
Össze szedtem 2000 feliratkozót 2 év alatt, de úgy érzem egy-két dolog el lett rontva a csatornán. A 2000-ből már csak 100 aktív kb. Ti kezdenétek újat vagy már ha van 2000 akkor felesleges?
2018. aug. 3. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem kezdenék újat a helyedben.
2018. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha teljesen más tematikát folytatnál, akkor lehet értelme új csatortnát csinálni, de csak azért, mert 2 éve nem mindent csináltál jól, nem feltétlenül érdemes. a 2000 feliratkozó, de a 100 aktív is lehet jó alap lehet több értelme innen folytatni, mint nulláról kezdeni. ha folytatod, akkor a 2000-ből lehet újra aktív több is, ha érdemes lesz nekik - de a 2000-es szám akkor is jobban néz ki, ha passzív a nagy része.


attól, hogy korábban elrontottál dolgokat, még lehet őket javítani. új dizájn, új filozófia, új műsorszerkesztés, stb. ha nagyon vállalhatatlanok a régi dolgok, akkor akár törölheted, vagy elrejtheted őket, hogy már ne látsszanak, de akár újra is szerkesztheted őket, hogy újra kitedd őket más verzióban (más YouTuberrel is megesik, hogy elővesz egy régebbi videót és újra kiteszi kis kiegészítéssel, vagy akár anélkül is - bár nem feltétlenül elegáns módja a megtekintés pörgetésnek, de ha releváns szerkesztést végzel rajta és a tartalom amúgy érdekes/fontos, akkor szerintem nincs vele semmi gond.

2018. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne kezdjel ujat lehet törólni is a vudeokat ha akaord vagy privatba rakni
2018. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!