Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tűnt el az internetem...

Miért tűnt el az internetem egyik percről a másikra?

Figyelt kérdés

Videót néztem youtube-on és menet közben megállt, lekapcsolódott a wifiről és azóta képtelen vagyok vissza csatlakozni. Folyton azt írja ki, hogy “az alapértelmezett átjáró nem érhető el. hozzáférési pont, az útválasztó vagy a kábelmodem és az internet közti kapcsolat megszakadt.“

Eddig teljesen jó volt minden. Kérlek segítsetek, mi lehet a hiba?

Már reseteltem a WiFi-t, újraindítottam a gépet számtalanszor. Nem vagyok egy technikai zseni, de ha van valami ötlet nagyon szeretném, ha megosztanátok velem!



2018. aug. 8. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:

routert újraindítottad, ez jelenti a resetelted a routert?


ne reseteld mert akkor a beállításai is elvesznek.


milyen szolgáltató?


digi? upc? telekom?


lehet a szolgáltatódnál van gond, és csak várni kell egy kicsit.


ezt általában egy óra alatt kijavítják.


ha nem akkor telefonálj.



mindent indíts újra előbb

2018. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Már reseteltem a WiFi-t..."

Nem a WiFi -t hanem a routert, és most konfigurálhatod be.

Azaz a nettszolgáltatódnak megfelelően be állítod, ha kell megadod a PPPoE kapcsolathoz a felhasználót és jelszót, ami a szerződésbe van, vagy kivállasztod a dinamikus kapcsolatot, és csatlakozól...

2018. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen azt, Bocsi.

De azon az egy gépen kívül az összes többi (még egy gép és 2 telo) tud csatlakozni a netre, tehát azzal nem lehet probléma :/

2018. aug. 9. 06:31
 4/9 A kérdező kommentje:
De más netre sem tud csatlakozni, mert megosztottam a telomrol a netet és az se megy neki ..!?
2018. aug. 9. 06:58
 5/9 lali51 ***** válasza:
Ha telefonról megosztod a netet akkor nem tudsz wifihez csatlakozni.
2018. aug. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem.

Ès van ötlet, hogy mit tehetnék?

Köszi

2018. aug. 9. 07:41
 7/9 lali51 ***** válasza:
Kapcsold ki a net megosztást,indítsd újra a telefont.
2018. aug. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértettél valamit. A géppel mit tudok csinálni? Az a telefontók függetlenül sem jó.
2018. aug. 9. 15:56
 9/9 anonim válasza:
A windows 10 esetében van egy olyan beállítas a gépházban, hogy hálózat alaphelyzetbe állítása. (Gépház/hálózat és internet/legalul) ha rányomsz újraindul a gép, de valószínűleg megoldja a problémát
2018. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!