Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vajon miért tilt le a vodás...

Vajon miért tilt le a vodás netem bizonyos telós appokat?

Figyelt kérdés

Vagyis legalább nekem úgy tűnik. Röviden a helyzet az, hogy kb 2-3 hete néha a telómon (iphone 8) az instagram nem tölt be semmilyen képet!! Lefagy, meg laggol és az égvilágon semmi médiát nem mutat.


Vodás home-netem van, és arról wifiztetem a telómat. Aztán újra indítottam, és lám megjavult. De aztán előről kezdi!!


Aztán most a másik, hogy a napokban egy könyv olvasós app-el szarakodik: nem tölti be a könyv részeket pedig az egész ingyenes wifin keresztül, szóval nem az van, hogy fizetős és azért.

De most hiába indítottam ujra a modemet, semmi!


PRóbáltam átmenni másik wifire, és ott amikor instagramos probléma volt azt érdekesen a másik wifi betöltötte.

Most a könyv olvasós appot a másik wifi sem viszi!


Már újra indítottam a telómat, le töröltem az appokat majd újra, kijelentkeztem meg be... SEmmi!


SZerintetek mi a probléma? Telómmal lehet vagy a nettel? Vagy az app hibás?


El vok keseredve szóval SEGÍTSEN VALAMI OKOS SZAKI!!! köszike



2018. aug. 9. 15:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!