Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik megfelelően...

Miért nem működik megfelelően a laptopom? (Internet időtúllépési problémák. )

Figyelt kérdés
Kedves olvasó, elsősorban köszönöm a türelmed és a segítőkészségedet. Nemrégen, kb 1 hete a Lenovo t520 thinkpad laptopom elkezdte sorra behozogatni a "weblap nem elérhető, időtúllépés miatt" szöveget, más eszközökön nincs hiba az internetelérésben ,és a laptop a munkahelyemen is hasonlóan viselkedik(nem tökéletes). Viszont nem állandó probléma, van amikor gyorsan ,de általában nagyon lassan képes vagyok vele az interneten böngészni. Szerintetek mit lehet tenni ,hogy újra jól működhessen? A válaszokat előre is köszönöm :)

2018. aug. 9. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Futtass le online scannert, lehet, hogy trójaid van.

Pl. ezt:

[link]

Milyen böngészőt használsz? A Chrome szokott ilyeneket elkövetni.

2018. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,éppen futtatom amit írtál,remélem segít majd :) Ami az illeti pont a chrome működik rendesen,legrendesebben.Az alábbi problémára inkább az Edge és Firefox hajlamos.
2018. aug. 11. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam a Chrome tette ezt, de nem sokáig, mert az ESET védelem frissitett, azóta nem szórakozik.
2018. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elkiabálni,de ma még tökéletesen működik a laptopom :) Úgy néz ki segített a víruskeresés,de időközben én is frissítettem egy ESET-et és a windowsot. Nagyon szépen köszönöm a segítséget,remélem nem csak átmeneti javulás. :D
2018. aug. 14. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!