Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem engedi a facebook, hogy...

Nem engedi a facebook, hogy hozzászoljanak/osszák/likeolják a posztjaimat. Csak annyit enged, hogy látni lehet, mást nem. Pedig a beállításokon nem változtattam (minden engedélyezve van) minden nyilvános. Miért?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit lehetne tenni ez ellen.

Se ismerősöknek, se senkinek nem engedi.

Figyelmeztetést, vagy jelentést, vagy ilyesmit sem kaptam... szóval nem tudom miért van ez így.

Mi a megoldása ?

Köszi :)



2018. aug. 10. 16:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Valaki ???
2018. szept. 17. 16:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem éppen ma történt ugyanez, csak én kaptam egy figyelmeztetést, hogy olyat tettem ki, ami sérti az irányelveket... Nem tettem ki semmit. Megoldódott azóta? Az enyém csak 72 órára szól
2019. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem... Azóta is így van, és én nekem nem is lett küldve ilyen határidő, hogy valameddig zárolva vagy korlátozva lenne a profilom... :/
2019. jan. 12. 14:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul kamu profilokat meg engedi, de engem meg nem...
2019. jan. 12. 14:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha írsz a Facebooknak, akkor szerintem válaszolni fognak, de oda csak angol nyelven tudsz
2019. jan. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!