Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Felfüggesztették a pinterest...

Felfüggesztették a pinterest fiókomat mit csináljak?

Figyelt kérdés
... Ugye írták hogy küldtek egy e-mailt amiben leírják h miért meg minden... Meg is néztem az e-mailemet de nem küldtek semmit. Szóval mit csináljak?

2018. aug. 14. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem múltál el 13 vagy 16 éves, emiatt törölhetik a fiókodat. Lehet nyilatkozni kellett, de te vagy nem tetted meg, vagy elárultad a valós korod, és emiatt töröltek, mert nem hozhatsz létre ennyi idősen fiókot.


A levél vagy nem azonnal érkezik, vagy valamilyen egyéb mappába került a beérkezetten kívül, vagy olyan rossz szolgáltatót használsz (citromail, freemail), ami nem volt képes továbbítani a levelet.

2018. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16 leszek és nem hinném hogy rossz kort adtam volna meg, gmail-el regisztráltam kb már 1 hete várok hogy megérkezzen már kb minden mappát megnéztem, próbáltam kapcsolatba lépni velük de semmi... És már kezdek ideges lenni...
2018. aug. 15. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:

A Gmail fiókodban meg van adva a korod, ha azzal regisztráltál akkor abból kivehette.


Felhasználási feltételek:

[link]


"If you’re based in the EEA, you may only use Pinterest if you are over the age at which you can provide consent to data processing under the laws of your country or if verifiable parental consent for your use of Pinterest has been provided to us. "


Ha az Európai Unióban élsz, csak akkor használhatod a Pinterestet, ha az életkorod meghaladja azt a kort, amely során önkéntes hozzájárulással tudsz regisztrálni az országod törvényei szerint, vagy ennek hiányában a gondviselőd írásbeli kérelmet nyújtott be amelyben meghatalmazást ad az oldalnak hogy kezelhesse az adataidat.


- Ez nem szó szerinti fordítása az idézetnek, de ez a lényege. Nálunk 16 éven aluliként nem regisztrálhatsz be semmilyen oldalra, ami az EU-ban működik vagy magára vállalja az általános adatvédelmi rendelet szabályait. Ha a Gmail fiókodban a korod helyesen volt megadva, és nem múltál el 16 éves, akkor a szabályok értelmében nem regisztrálhatsz be fiókot Pinteresten, megszegés esetén pedig törlik a fiókodat amíg nem leszel legalább 16 éves. Valószínűleg ez történt most is.

2018. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!