Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdemes most váltani Digi-re?...

Érdemes most váltani Digi-re? Nem terveznek valami sebességemelést, amit érdemes megvárni?

Figyelt kérdés
Digi-re való váltást tervezgetem, érdemes most váltani rá? Nem terveznek a közeljövőben sávszélesség emelést, amit érdemes lenne megvárni? FTTH-ra való átállás során várható-e bármi változás? Ha valaki hallott esetleg valamit, szívesen érdekelne bármi infó.

2018. aug. 15. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha terveznek, megkapod te is. Én először az 500/200-ra fizettem elő, aztán szóltak, hogy szeva, elérhető nálatok a Digi 1000, szóval mostantól a Digi 500 áráért megkapod a Digi 1000-et.
2018. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanaz nálam is, mint #1-nél. Azt rálevő hónapra meg csökkentették az adót, és kisebb lett a számla. Mikor emelték majdnem egy napot szenvedtem, hogy belőjem a torrentet normálisan, meg összeraideljem a HDD-ket, hogy bírja a sebességet... :D
2018. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Digi nem összetévesztendő a többi lehúzó szolgáltatóval.

Mi is úgy másfél éve vagyunk náluk, amint kiépítették a hálózatukat itt helyileg, a fél város átállt pár hónapon belül.


Azóta a T is próbál a nyomukba eredni, de esélyük sincs, lehúzó németek.

2018. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1000 fölé nem mennek egy darabig, a 10g-s eszközök ugyanis nem a lakossági kategória.
2018. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alex Fly ***** válasza:

Anno előfizettem 20/10 Mb-s netre. Jelenleg 100/50-nél tart. Ugyanannyiért...

Szóval nem kell várnod: ha emelik a sávszélt, akkor automatikusan megkapod.

2018. aug. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a upc amikor tudta, hogy 60ról emel 120ra felhívott mindenkit, hogy 700 ftért plusszért megduplázzák a sávszélességet. Aki kérte annak 700ba többe kerül a 120as net, aki nem az megkapta 1 hónap múlva ingyen. Összehasonlításképpen írom le, hogyan működik a digi és a upc. Egyébként a digi az egész országban csak optikán akar ezután szolgáltatni, csak azt építenek ki és a régi hálózatokat fejlesztik folyamatosan. FTTH-s területen csak 1000es netet lehet kötni, ami árban ugyan annyi mint a 100as FTTB területen. 1000nél tönn egy jó darabig nem lesz, de ha egyszer előfordul megkapod automatikusan
2018. okt. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!