Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay Postázási adatok megválto...

Ebay Postázási adatok megváltoztatása lehetséges?

Figyelt kérdés

Már megrendeltem egy árút és az a helyzet, hogy túl elhamarkodottan vásároltam, ugyanis a kiszállítási idő september 13, nost utólag jutott eszembe hogy szeptember 14 körül jövök haza egy nyaralásból, mivel lehet hogy hamarabb vagy később érkezhet meg az árú ezért azt remélem hogy később fog, de mi van ha hamarabb és senki nem lesz itthon?

Ezért gondoltam hogy megváltoztatnám a postázási címet és egy ismerősömnek a címét adnám meg, csak hogy ma már aug.24 van és még az eljén kellet volna gondolkodni.



2018. aug. 24. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"..de mi van ha hamarabb és senki nem lesz itthon?"


Az egyik legözelebbi postára fogják vinni, értesítőt dob a postaládádba, ott le lesz írva melyik postafiókon veheted át, általában 10 napod van rá.

2018. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha postán érkezik, kapsz egy értesítőt amivel a postára bemész és kikéred a küldeményt. Nem fogják visszaküldeni rögtön az első sikertelen kézbesítés után a feladónak. A postán 2 hétig tárolják. Nincs miért aggódnod (plusz ha már kézbesítették akkor úgysem tudsz mit csinálni).
2018. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem, rendben, köszönöm!
2018. aug. 24. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!