Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi probléma vagy mi a tököm?

Wifi probléma vagy mi a tököm?

Figyelt kérdés

A lenovo Laptopomon (ideapad 300) folyton megszakad a wifi kapcsolat, a router a szüleim szobájában van bedugva, ha átmegyek abba a szobába megy jól, de az én szobámban már nem, és csak a laptopon, mobilon pl tök jól megy. Próbáltam már mindent, akkor sem oldódott meg a probléma.

Nos volt még egy Router így kettőt nagynehezen összepárosítottam és most a másikról megy jól a net a laptopon, viszont ezzel meg az a probélma hogy mindennap, ki és be kell dúgni a routert mert a laptop nem látja pl másnap reggel, vagy amikor bekapcsolom.

Komolyan már legszívesebben falhoz b...nám.



2018. aug. 24. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, hogy a laptopod wi-fi adapterével van gond. A wi-fi driver újratelepítésével próbálkoznék, valamint esetleg a routereid átállításával kevésbé "telt" csatornára (talán a Wi-Fi finder nevű alkalmazás mutatja ezt).

Ha nem megy, akkor szerezz be egy USB-s Wi-Fi adaptert a laptopodhoz, vagy használd kábelről.

2018. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!