Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi problémám van, mi lehet...

Wifi problémám van, mi lehet a gond? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

van egy samsung omniám, vadonatúj. előtte volt egy nokia e71-em, és egy ipod touchom. otthon, ha ezekkel akartam csatlakozni wifin keresztül a netre alig töltötte be az oldalakat, néha pedig egyáltalán nem. de, amikor máshol vagyok, ismerősöknél, vagy nyilvános helyen, ahol van wifi ott rendesen gyorsan betöltött minden oldalt. ha pedig valamelyik ismerősöm itt nálam wifizik a telefonján, fél másodperc alatt betölti az oldalakat, szóval nekik semmi bajuk nincs vele.

összegezve: itthon az én telefonommal lassú a wifi, vagy be sem tölti az oldalakat, azt írja, hogy nézzem meg van-e internet kapcsolat. ha viszont máshol csatlakozom, akkor gyorsan betöltődik minden.

ha pedig az ismerőseim wifiznek nálam, nekik betöltődik minden.

mivel van a gond??


2010. jún. 21. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kompatibilis a routered a telefonokkal. Én erre gondolok, más ötletem nincs. Max. a beállításoknál van valami gond.
2010. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám és a routerel volt gondom .
2010. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kedves utolsó. meg tudnád mondani, hogy hogyan oldottad meg?
2010. jún. 26. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!