Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Regi facebook fiokat, hogyan...

Regi facebook fiokat, hogyan tudnak letörölni? Mar nagyon reg nem tudom a jelszavat es vannak fent olyan képék stb amit nem szeretnék ha fent lennénk

Figyelt kérdés
Jeltettem mar több facebook fiobol de semmi es nagyon szeretem megszüntetni kerlek normalis valaszokat
2018. aug. 30. 21:23
 1/4 anonim válasza:

Ezen a linken tudod, ha bevagy jelentkezve a fiókodba: [link]

(De az internet nem így működik, főleg a Facebook, hogy törlődik, ha valaki meg akarja találnni azokat a képeket az meg is találja)

2018. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi... De itt az a lenyeg, hogy nem tudom a jelszavat sem az E-mail címet es igy szeretnem torolni
2018. aug. 30. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Tudom, hogy nem visszaállítani akarod, hanem épp törölni, de a folyamat végén lehetőséged nyílik rá.

Keress rá a régi profilodra ott megtalálod a három pöttyös ikont. A negyedik lépést követően látható lesz, hogy melyik e-mailcímre volt regisztrávalva a fiókod. Arra az e-mailre kapni fogsz egy kódot, illetve emailben fel fogja ajánlani a jelszó módosítást, amivel már be fogsz tudni lépni ebbe a régi fiókba.

Onnantól kezdve már beállításoknál tudod törölni a fiókodat.

2018. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha abba az e-mail fiókodba sem tudsz belépni, még teheted ezt:

[link]


'Már nincs hozzáférésed ezekhez?'-t követően elvileg feljön egy ilyen ablak:

[link]

Ez is egy opció lehet számodra.

2018. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!