Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok lementeni képeket...

Hogyan tudok lementeni képeket Instagramról?

Figyelt kérdés

Edzeni szeretnék elkezdeni, és ehhez szeretnék lementeni pár profi sportoló fotóját motivációs célból. Majd ezt háttérnek beállítani. De nem sikerül sehogy lementeni a fotóikat. Sajnos googleben nem találtam meg ezeket a fotókat.

Van erre valami megoldás?



2018. szept. 6. 12:22
 1/5 Takysoft ***** válasza:

Hát az Instagramot nem nagyon ismerem, de a screenshot egy elég általános megoldás.


Androidon hangerőLE + Power gomb egyszerre (jellemzően), majd kivágod a neked megfelelő részt


Windowsban "Képmetsző" a neve(Snipping Tool)

Az azonnal úgy vágja, ahogy kéred.

2018. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
6tag
2018. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2#

Részleteznéd mire gondolsz?

2018. szept. 11. 19:14
 4/5 anonim válasza:

#2 vagyok

Nem tudom milyen telod van, de a 6tag win8 es win10-es telora biztos van, de érdemes megnézni a Google áruházban is, iphone-t nemtudom ahoz nem értek:(

2018. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

(a 6tag egy alkalmazás)

Jah es az instanak van egy olyan funkciója h elmentheted magadnak egy mappaba(?) de ugye azokat nemtudom offline is megnézni a 6tag pedig konkrétan lementi a fotót a telefonra/sd-kartyara

2018. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!