Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kedves Mindenki! Miért van...

Sántha Krisztián kérdése:

Kedves Mindenki! Miért van az, hogy a Facebook hírfolyam aljára érve ezt a hibát írja:"Jelenleg nincs több megjelenítendő bejegyzés. " Már kb. két hónapja nem lehet visszanézni a bejegyzéseket. Van rá megoldás?

Figyelt kérdés

2018. szept. 9. 14:04
 1/4 Alain Delon ***** válasza:
Próbáld másik böngészőben.
2018. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltuk Opera, Róka, Króm, mindenhol ugyanaz a jelenség.
2018. szept. 10. 20:19
 3/4 anonim válasza:
Nálam is így van de már tavasz óta. Max 2 napot lehet visszanézni és elfogynak a bejegyzések. Több böngészővel próbáltam ugyan az van. De a hírfolyam is össze vissza működik. A legfrissebb eseményekre kattinva is össze vissza mutatja a bejegyzéseket. És a legnagyobb bosszúság, hogy az ismerőseimnek a megosztásainak csak egy része látható a hírfolyamban. Nem jelenik meg az algoritmus miatt az összes ismerősömnek a bejegyzése, hanem talán a fele látható. Az elmúlt 1 év alatt kb 150 szer bejelentettem a hibát de mindig az automata üzenet jön, soha nem válaszolnak. Hülyének nézik az embereket. Tavaly ősszel még semmi gond nem volt akár 1 hetet is visszatudtam nézni a hírfolyamban, most meg 1-2 napot aztán kiírja, hogy nincs több megjeleníthető bejegyzés. Ma megint írtam nekik és 10-szer elküldtem. Többször írtam nekik már csunyákat is, elküldtem őket a fenébe. De érdekes módon soha nem tiltottak le.
2018. okt. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De a hiba nem csak nálam van, hanem megkérdeztem sok ismerősömet és másnál is ugyan ez a hiba. Ez január vége óta így van amióta átalakították a facebook algoritmust. Nem képesek megcsinálni. Akkor miért közösségi megosztó oldal, ha az ismerősöknek nem láthatóak a bejegyzéseik.
2018. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!