Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azok a videósok, akiknél...

Azok a videósok, akiknél másodpercenként van vágás a videókban, tényleg nem tudnak egy mondatot sem hibátlanul kimondani?

Figyelt kérdés
Vagy mi az oka? Ezeket korrigálják a vágásokkal? Sokszor minden szónál ugrik egyet a kép, ami kizökkenti a nézőt.

2018. szept. 19. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most ez a trendi.
2018. szept. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek a #1-es hozzászólóval: ez egy trend. A rövid snittek egyfajta dinamizmust sugallnak - pláne egy érdektelenebb, "nem tudományos" téma esetén.
2018. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A sok hülye azt hiszi, hogy ez milyen jó.
2018. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs benne gyakorlatuk, nem fogják fel, hogy ehhez is kell bizonyosfajta érettség és tehetség. Ahelyett, hogy jobban igyekeznének, egyszerűbb kivágni az elrontott részeket és újravenni.
2018. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt, ezt a kérdést már kiírtad egyszer, minek írtad ki megint? Másrészt, ez a trend tényleg, de ezt lehet stílusosan is művelni. Pl Magyarósi Csaba szerintem jól csinálja, de kinek mi. Engem pl ezek a vágások ki sem zökkentenek.
2018. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Látszik, hogy egyikőtök sem videózik. Én igen. Nem tudsz mindig tökéletes körülményt teremteni. Lehet pont videózás közben elkezd ugatni a kutya, megszólal a telefonod, az ablakod alatt elkezd valaki hangosan ordibálni, a szomszéd pont veri le a csempét a házfelújításhoz, vagy tüsszentesz egyet, vagy besétál valaki a szobába. A mindennapi élethez szükséges zajokat egy profin hangszigetelt stúdióban tudod kiszűrni, amihez nem kevés pénz kell. De persze ha meglenne, akkor meg az lenne a bajotok, hogy olyan mű, meg mi ez a felvágás.
2018. szept. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondtam én, hogy zavaró? Említettem, hogy nincs halvány lila gőzöm sem arról, hogy mivel jár a videózás? Bár ehhez aztán csak nagyon kicsi józan gondolkodás kell, hogy kitalálja az ember minek vannak vágások a videóban :D Ez az egyik indok, ami miatt inkább csak tartalomfogyasztó vagyok, minthogy sem tartalomkészítő. A másik meg, hogy az internet kapcsolatom miatt eleve tárgytalan lenne, ha szeretnék is videókat készíteni. A harmadik meg, én nagyon bután érezném magam, ha csak úgy a levegőbe (magamban?) kéne beszélnem, effelől nagy respect a videósoknak, hogy akár az utcán is vállalják ezt. Bár manapság már kívülállóként sem néz ki ez bután, de számomra nagyon is az még.
2018. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6


Azért ne hogy már megmagyarázd, hogy minden harmadik másodpercbe beleugat a kutya vagy megcsörren a telefon :D

2018. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Azért azt meg én nem hiszem, hogy minden harmadik másodpercben vág. Túlzol, ebben biztos vagyok.
2018. szept. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos vannak olyan videósok, akik 2-3 másodpercenként vágnak, és ez nem túlzás. És még a híresebbeknél is előfordul, nem csak a kezdőknél. Ez valamiféle "trend" lehet, engem nagyon zavar.
2018. szept. 19. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!