Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Zsíros Laci videóiban miért...

Zsíros Laci videóiban miért van állandóan vágás kb.2 másodpercenként?

Figyelt kérdés

pl: https://www.youtube.com/watch?v=mLZbUWHksVM


Értem, hogy sok vágás van, de miért kell minden egyes mondatnál szinte? Nem lehet megjegyezni legalább három mondatot egybe?



2017. aug. 12. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez úgy néz ki valami trend - lásd Szirmai Gergely (Hollywood News Agency/AFK Légió/Gamday Iroda) vagy Dancsó Péter (Videómánia) munkásságát.
2017. aug. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Vágás ide vagy oda, borzasztó idegesítő ez a csávó, pedig jó amit csinál, szeretem és fontosnak tartom az ismeretterjesztő videókat. De a stílusa annyira gáz és erőltetett, hogy bármilyen érdekesek is a videói, számomra nézhetetlenek.
2017. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2: Gyanítom azért eröltetett - Szirmaival vagy Magyarósi Csabával (Xtractor/Attraktor/...) vagy Dancsó Péterrel szemben - mert míg ő inkább kutató, a többi meg képzett műsorkészítő/újságíró/média designer.


Illetve egy tudományos témát - a téma komolyságát megtartandólag - kissé nehezebb átadni egy filmkritikához/gameplayhez képest.

2017. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A harmadik szem válasza:
Hatásvadászat - lásd Szirmai, Dancsó
2017. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én Dancsót pár éve láttam, de ugyanilyen erőltetett volt, és pont az volt a gáz, hogy filmekről beszélt és nem tudott filmezni, inkább blogot írt volna akkor
2017. aug. 12. 19:04
 6/6 anonim ***** válasza:

még egy mondatot elmondani sem könnyű - legalábbis nem mindenkinek. nekem se megy. nem csak megjegyezni kell, helyesen kimondani, artikulálni is a szavakat, helyesen, nyelvbotlás nélkül kötni egymáshoz a mondatokat.

a színészek, tévések, rádiósok nem véletlenül foglalkoznak annyit beszédtechnika, előadásmód tanulásával, gyakorlásával - és nem véletlenül megy jobban azoknak a YouTubereknek, akik tanultak, gyakoroltak ilyet, mint azoknak, akik nem. persze előképzettség nélkül is bele lehet jönni, de nem mindenkinek olyan könnyű. a legtöbb Youtuber vagdossa emiatt (is) a videóit, csak az ügyesebbek jobban elrejtik ezt vágóképekkel, vagy belezoomolt, másik kamera képekkel, így nem annyira zavaró a képernyőn.

2020. szept. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!