Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Marketingagent-en milyen...

Marketingagent-en milyen gyakran jönnek kérdőívek?

Figyelt kérdés

Gondoltam regisztrálok az oldalra, kipróbálom. Egyenlőre nem kaptam kérdőíveket. Gyakran szoktak jönni? Hülyeség az egész? Tudtok jobb oldalt?


Nyilván nem akarok vele komolyabban pénzt keresni, csak gondoltam kipróbálok egy ilyen oldalt. Nem kellenek az olyan kommentek, ahol leírjátok, hogy mekkora időpazarlás, pontosan tudom magamtól is :D



2018. szept. 21. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Általánosságba az ilyen oldalak heti 1-2/pár kérdőívet dobnak be, úgyhogy soha nem fogsz pénzt látni belőle, vagy mire kifizetnek addig a befektetett munka/idő alig pár tíz forintos órabérnek lesz megfelelő. Ennyiért még a hülyének sem éri meg, még a neten kattintgatni sem a rengeteg szabadidőből beáldozva.
2018. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!