Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Online, pénzért kitölthető...

Online, pénzért kitölthető kérdőívek, illetve az ezeket tartalmazó oldalak terén van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, Magyarországon élek. Youtube-on néztem egy egyszerű pénzkeresésről szóló videót. Persze amerikai ember mondta el a tapasztalatait arról, hogy egy bizonyos oldal használatával miképp tett szert némi bevételre a középiskola, illetve egyetem alatt. Én az izgalom hevében gyorsan bepötyögtem az oldal nevét, elkezdtem regisztrálni, de nem volt olyan lehetőség, hogy magyar vagyok (15-20 nagyobb ország közül lehetett választani), úgyhogy gondoltam angolnak vallom magamat. Nem volt okos húzás, mert a későbbi adatok megadásánál már nem tudtam/akartam például postakódot rögtönözni, így törölhettem ki az egész fiókot. Ezek után próbálkoztam egy másik oldallal, de ott már csak államot lehetett választani az USA-n belül.


A kérdéseim valójában ezek lennének:

- Van olyan, ezekhez hasonló oldal, ahol "lehetek magyar is"?

- Ha nincsen, gond, ha azt állítom magamról, hogy angol vagy amerikai vagyok?


A nyelvvel szerencsére nincsen gondom, felsőfokú szinten beszélek angolul, így az nem akadály, ha az oldal nyelve nem magyar.



2017. aug. 14. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van amerikai/angol bankszámlád, illetve okirataid, akkor nincsen gond. Ellenkező esetben nem biztos, hogy megkapod a fizetést.
2017. aug. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Tapasztalatból mondom, hogy ezekkel az egyszerű és gyors "pénzkeresési módszerekkel" nem nagyon fogsz sokat elérni. Én magam is foglalkoztam ilyesmivel, tőzsdézni is szerettem volna annak reményében, hogy majd 0 befektetett energiával milliomos leszek, de nem ment. Nagyon kevés az a pénz amit ilyenekért kapsz, gyenge órabérre jön ki akkor is, ha egész nap ott lógsz, vannak utána mindenféle csalafinta szabályok a kifizetésre (csak Paypalre lehet, de csak akkor, ha előbb legalább x pénzt feltöltesz az oldalra, meg akkor is 30% adó van rajta, stb stb).


Szóval ha mindenképp így szeretnél pénzhez jutni, akkor feltétlenül nézz ilyen hülye szabályok után az oldal felhasználási feltételeiben, de anyagilag valószínű jobban járnál valami diákmunkával, vagy ha esetleg van rá lehetőség akkor a szomszédságban kertészkedést vagy hasonlót tudnál vállalni.


Különben a korrepetálásért jó pénzeket fizetnek, esetleg erre is használhatnád az angol tudásodat.

2017. aug. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz :)
2017. aug. 15. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!