Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MP3 vagy WAV-fájlban lévő...

MP3 vagy WAV-fájlban lévő angol beszédet fel tudja ismerni valami szolgáltatás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy videó, érdekelne, mit mondanak benne angolul. Van valami szolgáltatás, ami megpróbálná felismerni és szöveges változatot tudna adni az elhangzó beszédről?

Tudom ohgy a "Text To Speech" kulcsszó nem jó ide mert "Speech To Text" kellett volna de olyan kulcsszó még nincs.

Át tudom konvertálni MP3 fájlba is a kimenetet meg talán WAV-ba is.



2018. szept. 22. 16:27
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Ingyenes:

Töltsd fel Youtube-ra a videót, majd a feldolgozása után ~15 perccel elvileg elkészül a hang alapján létrehozott felirat.

[link]


Fizetős: Dragon Naturally Speaking programban a Transcribe résznél választhatsz.


Forrás: [link]


Megj.:

Persze sok egyéb ingyenes megoldás is van, de szerintem mindegyik a Google rendszerét használja, - mint a Youtube.

2018. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt szeretném, ha nem kellene feltölteni Youtube-re, hanem valami program, vagy web-es szolgáltatás segítségével készülhetne a text változat, betallóznám vagy programmal vagy böngészővel és utána automatikusan megcsinálná.
2018. okt. 5. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!