Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Belga lakcím szolgáltatás...

Belga lakcím szolgáltatás létezik? Többi lent. Pls fontos

Figyelt kérdés
Interneten láttam rengeteg angol, német stb lakcímszolgáltatást. X€-ért bejelentenek egy házba x idõre. Kb 1-5év, cég függõ. Én belgiumban szeretnék lakcímet 3 ok miatt: 1. Családi okok, ingázok sokat és van feltöltös belga mobilom, de elõfizu jobban ´egérné. Ahhoz viszont már kell a lakcím. 2. A bankszámlámhoz csak akkor kapok bankkártyát, ha van Belga lakcímem. 3. Belga jogosítványt saeretnék, ahhoz is kell. Kérlek ne tegyél fel olyan kérdést, hogy "miért akarod, mi értelme van stb". Aki tud valamilyen céget ami ezzel foglalkozik, vagy egyéb lehetõséget hogy lehessen belga lakcímem kérem írjon. Anyanyelvem a francia és a magyar. Angolból felsõfokom és hollandból középfokom van. Tehát a nyelvvel nem lesz probléma. Elsôsorban francia terület érdekel.

2016. júl. 2. 01:10
 1/1 5071 válasza:

Van ismerősöd, aki kinn él, és van justificatifja?

Ha igen, akkor kell egy másolat a személyi igazolványáról, az ő justificatif de domicile-je, és egy attestation arról, hogy téged ő elszállásol.

C'est tout. Így nem kell kétes ügyekbe bocsátkoznod. (Froban így megy, nem hinném, hogy Belgiumban sokkal másabb lenne a helyzet.)

Kérdezd meg a bankban, hogy működik-e így, onnantól kezdve pedig már a compte bancaire megold helyetted mindent. I mean justificatifként szolgál.

Esetleg írj ide kérlek, ha sikerült!

Én is gondolkodom azon, hogy elköltözzek Angliából a ch'tikhez, szóval elég jól jönne az infó. :D

Bonne chance.

2016. júl. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!