Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Volt egy messenger partner...

Volt egy messenger partner akit töröltem, facebookon nem voltunk ismerősök. Mindig bennehagytuk a beszélgetéseket igy láttuk egymást mikor vagyunk, voltunk elérhetőek. Lâthatja e továbbra is mikor vagyok elérhető?

Figyelt kérdés
(Én màr őt nem làtom,tudom ő nem törölt engem, és a beszélgetéseinket sem.)

2018. szept. 23. 07:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen elvileg
2018. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak akkor nem fogja látni a messenger partnered a te elérhető állapotodat, hogyha végleg letörlöd a messenger kapcsolatodról.


A messenger beszélgetéseidnél alul van az, hogy chatek és emberek, ami zölddel jelzi az elérhető állapotúak számát. Arra rányomsz és ott találod fent azt, hogy Elérhető és Történetek és afölött azaz ott legfölül van egy telefonkönyv, (aminek a jele egy fehér embert ábrázoló karakter és három fekete pont van egymás alatt) és arra rányomsz és ott listázza ki az ismerőseid nevét és annak az illető nevét is, aki facebookon nincs neked bejelölve ismerősnek és a neve mellett van az "i". Arra rányomsz és azt nyomod meg, hogy Kontakt eltávolítása és akkor az illető letörlődik a messenger kapcsolatodról, aki facebookon nincs neked bejelölve ismerősnek.


Örülök, hogy segíthettem. 😉

2021. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!