Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ipon.hu házhoz szállítás,...

Ipon.hu házhoz szállítás, futárnál kártyás fizetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha valaki rendelt mostanában ipon.hu-ról és házhozszállítással és utánvétellel tette, akkor egyen szíves segítsen.

Egymásnak ellentmondó infókat kapok a fizetéssel kapcsolatban:


1.) Az ipon-on azt írják, hogy futárnál csak készpénzzel fizethetek.


"- Személyes átvételnél a boltunkban készpénzzel és bankkártyával, házhoz szállításnál a futárnak fizethet. Mindkét esetben lehetőség van előreutalásra, bankkártyás és PayPal fizetésre. Házhoz szállítás esetén bankkártyával és PayPal-lal csak előre tud fizetni megrendeléskor."


2.) A futártól (GLS) jött visszaigazoló e-mailben az van hogy kártyával és készpénzzel is fizethetek.


"Amennyiben a xxxxx csomagszámú küldeménye ma feladásra kerül, úgy xy HUF utánvét összeg fizetendő, melyet bankkártyával is kiegyenlíthet a futárnál."


3.) A futár weboldalán az van, hogy csak akkor fizethetek kártyával, ha a feladó megrendelte az xy szolgáltatást.


"A legkényelmesebb mód: utánvétes csomagját kiegyenlítheti hitel- vagy betéti kártyával*. Minden GLS futár rendelkezik mobil terminállal, lehetőséget biztosítva az alternatív fizetési módra.


*Kérjük vegye figyelembe: a bankkártyás fizetés csak akkor vehető igénybe, amennyiben a Feladó megrendelte a BankCardService szolgáltatást."



========================


Tehát a kérdésem az, hogy most akkor valójában mi az igazság? Tudom hogy piti probléma, de nagyobb összegről van szó és nem akarok feleslegesen készpénzt felvenni, ha nem muszáj.



2018. szept. 24. 18:10
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

A legbiztosabb: felhívod a GLS-t, hogy fogsz-e tudni kártyával fizetni. Mert mi ezt innen nem fogjuk tudni.

Vélemény: ha ez külön szolgáltatás, amit meg kell rendelni, akkor valószinűleg plusz díjas, és valószinűleg éppen ezért nem így rendeli meg az eladó.

2018. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hívnám én, nem várom a sült galambot a számba, csak hát egyáltalán nem meglepő módon megy a várakoztató zene az örökké valóságig :D
2018. szept. 24. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem alapoznék arra az egy e-mail-re, és úgy készülnék, hogy csak készpénzzel lehet fizetni.

De persze felhívhatod őket, ha tudod...

2018. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Felhívtam, az ügyfélszolgálatos meg készségesen közölte, hogy ő nem tudja ezt megmondani még hogy fizethetek-e kártyával. Imádom :)
2018. szept. 24. 20:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Hátha segít valakinek majd a jövőben: végül amúgy tudtam volna kártyával fizetni.
2018. szept. 26. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!