Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyiket érdemes telepiteni...

Éliász kérdése:

Melyiket érdemes telepiteni saját gépre melyik jobb Windows 7 vagy Windows 10?

Figyelt kérdés
2018. szept. 25. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Kinek a pap,kinek a pap fia.

Én a Win 7-et preferálom.Egyszerűbb,átláthatóbb a felülete és nem világít a HDD aktivitást jelző LED szinte folyamatosan.

2018. szept. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom szerint még mindig számottevően jobb a 7 a 10-nél. Előbbivel kétszer volt csak problémám, de azok megoldódtak viszonylag hamar. Utóbbival viszont legalább tízszer ennyi bajom volt, hiába próbáltam több gépen is, hiába nem nyúltam semmihez, vagy épp hiába berheltem ki teljesen, legkésőbb pár hónap használat után mehetett a levesbe. Kényszerből most is ezt vagyok kénytelen használni (az M.2-es SSD-mhez nincs megfelelő 7 driver), de amint találok megoldást, megy vissza a 7.
2018. szept. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Komoly munkára csak a 7 alkalmas. A 10 még mindig szórakozásra való, a sok háttérben frissitéssel dühítő.
2018. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
# 1 Miért világit a HDD jelző LED néha folyamatosan, de a legjobban villog, a win10-n?
2018. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért világít és időnként villog is? Mert a Microsoft folyamatosan frissiti a Windows10-et. A Windows7-nél nincs ilyen.
2018. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor rakjam vissza a win7-t?


A win8.1-nél villog vagy világit? Sose használtam még 8.1-t, azért kérdezem.

2018. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!