Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook: oldal létrehozása...

Facebook: oldal létrehozása személyes profil nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy oldalam, de személyes profilom nincs. Ezt évekkel ezelőtt csináltam. Most még egy oldalt hoztam létre úgy, hogy az első oldalam e-mailcímével és jelszavával jelentkeztem be. Mutatja, hogy két oldalam van, de csak az első nyílik meg, az új egyáltalán nem, még csak a profilképet sem tudtam beállítani, semmit. Csak neve van az új oldalnak.

Ja, és ha rákeresek, sem a gugli, sem a FB nem adja fel, mintha nem is létezne az oldal.

Gondoltam, megcsinálom újra az oldalt másik e-mailcímmel, de úgy látom, azt akarja, előbb hozzak létre személyes profilt. Ezt én nem akarom.


Mi lehet a hiba oka, és hogyan tudom kijavítani?


Hogyan tudok oldalt létrehozni személyes profil nélkül?



2018. szept. 27. 15:37
 1/2 Dongaben ***** válasza:
Májusban új adatvédelmi szabályozás lépett életbe. Emiatt már nem nagyon lehet olyan fiókot létrehozni, ami nem köthető valós személyhez. (Biztosan ki lehet játszani, de ezt én nem tudom.)
2018. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Végül csináltam egy személyes profilt, és úgy egy oldalt, de most nem tudok bejelentkezni, mert minden árom a telefonszámomat akarja tudni, amit nem akarok megadni. Miért nem elég neki az e-mail???

Hogy tudom ezt telefonszám nélkül megoldani?

2018. szept. 27. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!