Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen okból tiltotta le a...

Milyen okból tiltotta le a személyes Facebook fiókom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok.Röviden elmondom kis történetem.A mai nap folyamán délután böngészgettem a facebookon ismerőseim adatlapját meg a hírfolyamot ahol mindenki posztját lehet látni.Kimentem WC-re utána meg beszélgettem anyukámmal és amikor megint fel akartam menni és kidobott a Facebook alkalmazás az iPhonon és azt írta tiltva van a fiókom.Nemtudom mi lehet a baj nemtudom az lehet-e hogy tegnap egy jelölj lájkolj csoportba feltöltöttem egy rózsaszín pulcsis képet és jött rá 600 like vagy mert 40-en jelöltek be?Nemtudom.Vajon 24 óra múlva újból tudom majd használni?Mert nemtudom mi a francért tiltott le amikor semmit sem szegtem meg a szabályokból.Nagyon sürgős lenne remélem tudtok segíteni.Előre is köszönöm mindenki válaszát.

2017. ápr. 24. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Emailt nézni luxus?
2017. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kaptam emailt.
2017. ápr. 24. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, nekem is azonosítanom kellett magam, és kb. 1 hete semmi. E-mailt semmiről az ég világon nem kapok, pl. jelentettem egy képemet, mert ellopták, meg kellett jelölni az eredeti képem és később törölve lett a másolat. E-mail viszont nem érkezett, pedig erről mindig küldenek... Sz*r az egész rendszer most...
2017. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!