Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valami nem megfelelő az...

Valami nem megfelelő az internettel mi a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok nem tapasztaltam meg ilyen problémát sehol ezért ez nekem uj. Szóval először a gond ott volt hogy pl: az origins jatek platform mikor telepiteni akartam azt irja csatlakozzak az internethez (ezt a problémat nem sikerult megoldanom duhito mivel jatszani szeretnek ) Nem otthon vagyok barátnömnel. Nemtudok elerni ilyen weboldalakat sem mint peldaul www.ubisoft.com mivel azt irja hogy nem privat bongészesbe vagyok vagy mi es a hattp at van huzva pirossal . a routere ra van dugva egy ethernet kabel es azon keresztul van internetem .

Szoval hogy tudnam a problemat orvosolni ? win7 et haszanlok



2018. szept. 28. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontos idő?
2018. szept. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az rendben a router is elvan kodolva de amikor bedugom a netet nem kelett semmit cisnalni egybol csatlakozott az internetre
2018. szept. 28. 22:20
 3/4 A kérdező kommentje:
*le van
2018. szept. 28. 22:20
 4/4 A kérdező kommentje:

Na megoldodott leirom mert amikor en keresgettem semmi konkretat nem talaltam. Win ujrarakas utan hiaba kerestettem a rendszert frissitések utan 1x talalt 40 et aztan azt irta a rendszer napra kesz . Hiaba irja ki hogy napra kesz ramentem hogy frissitesek keresese talalt tovabbi 168 fontos frissitest ami megoldotta a problemamat.


Köszönöm a valaszokat mindenkinek

2018. szept. 29. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!