Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet összefüggés közte, hogy...

Lehet összefüggés közte, hogy egy 3. fél számára mikor látható, hogy én meg vagyok jelölve azon a képen?

Figyelt kérdés

Van egy régi ismerősöm akivel a facebookon meg vagyok jelölve egy fényképen, ezt a képet ő rakta fel és megjelölt rajta. Össze vesztünk, letiltottam, de egyik nap levettem róla a tiltást, de nem lettünk újra ismerősök.


Egy barátom fb-jából néztem kétszer a képeim, és azt vettem észre, hogy mikor le van nekem tiltva ez az ember akkor egy 3.fél (barátom) fbjáról sem jelenik meg, hogy én meg vagyok jelölve ezen a képen.

De mikor nincs letiltva nekem ez az ember, akkor viszont a 3.fél fb-járól látható, hogy meg vagyok rajta jelölve.


Remélem azért valaki érteni fogja.


Szerintetek van össze függés közte, hogy egy 3.fél számára mikor látható a kép hogy én meg vagyok rajta jelölve?



2018. okt. 2. 13:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!