Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha csalok egy bizonyos torrent...

Ha csalok egy bizonyos torrent oldalon (sok a seeder és leecher) és 60kb/s-al 'töltök fel' akkor mennyi az esélye hogy lebukok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég nagy. A legtöbb csaló programot nagyon könnyű kiszűrni. Továbbá a jobb oldalakon, nem csak magadat tiltod ki, hanem azt is bünteted aki meghívott. Ne légy hülye, minek csalni? :P
2010. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már feltöltöttem vagy 15gb-ot és meg nemvettek észre szerencsére de ezt is azért csinálom hogy az arányom elérje az 1-et próbáltam én a megszokott módszerrel de nemakart seedelni pedig volt kb.70 leecher
2010. jún. 23. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat is aki csak 100gb után bukott le, mégis megtörtént. Aki küldte neki a meghívót, az is repült. Megéri? Seedelj sokmindent, sokáig és nem lesz gond.
2010. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!