Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A laptopom vacak, vagy az...

A laptopom vacak, vagy az internet szolgáltatóm?

Figyelt kérdés
Sz..r az egész.valamit meg akarok nyitni, és percekig forog az az izé a bal felső sarokban. ha bekapcsolom a laptopot és rákantittok a firefox ra, vagy a CROME-ra,percekig csak keresgél míg végre bejön az az izé ahol már betudok lépni az E-mailokra,vagy bármi oldalra.laptop sz..r,vagy a szolgáltató? 10 éves lapptopp.

2018. okt. 7. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A laptop... Valamint a helyesírásod és a fogalmazásod.
2018. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A vinyó régi SSD kell , meg a giga is kevés egy új win sem ártana .
2018. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a baja, hogy 10 éves a laptop, te meg ahelyett, hogy kitakarítanád (hardveresen és szoftveresen is) és újratelepítenéd, inkább anyázol, hogy milyen sz*r.

Persze előbb-utóbb szükség lenne egy újra.

2018. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3-az a helyzet hogy nem vagyok egy nagy számítástechnikus,én csak használom,nem értem miért baj az ha nem értek hozzá.novemberben volt szervízben, akkor újra telepítették a WINDOWS 7-et.(azt sem tudom mi az,azt mondják másolt program, de azt sem tudom mi az) egy- másfél éve kitakarították, állítólag pasztázták is.SATA vinyó van benne.mit csináljak? vigyem el a szervízbe és mondjam hogy sokáig tart míg megnyitja a firefoxot?-látják hogy nem értek hozzá, és jól át b...nak-
2018. okt. 7. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy másik laptopot kell venned.
2018. okt. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!