Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube videozasra alkalmas...

Youtube videozasra alkalmas egy 20. 000-30. 000 forintos gamer headset, vagy inkabb egy kulon mikrofon?

Figyelt kérdés
2018. okt. 9. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Maximálisan alkalmas. Én egy mezei Genius mikrofont használtam anno, és bevált. Semmi probléma nem volt vele.
2018. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egy 7000 ft-os headsetet használtam. :D de most, hogy már van is valamennyi nézőm és nőtt a csatorna tervezek egy 15-20 k-t invesztálni egy jobb mikrofonba (kínai kondenzátoros lesz. :D). Kezdésnek bőven elég, ha nincs olyan hangja, mint egy repett fazéknak. Plusz ott a noise gate és noise reduction a beállításoknál. ;)
2018. okt. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha valamiben benne van hogy "gamer" az 90%ban azt jelenti hogy fos.


ha hangot szeretnél felvenni akkor csakis normális mikrofont vegyél.Olvasgass hogy mi felel meg neked rengeteg videó és cikk van erről.


[link]



amiről sok jót hallottam a blue yeti, sokan használják

2018. okt. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!